Roxy forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Roxy forum

Otázky a odpovědi jedině v našem forum
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Roxy od 18

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
XnkaX
Návštěvník
Návštěvník
XnkaX


Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 14. 04. 06

Roxy od 18 Empty
PříspěvekPředmět: Roxy od 18   Roxy od 18 EmptyFri 30 Jun ŕ 22:34

Pekne blbej napad. Nejen ze klesne navstevnost, ale pochybuju ze lidi bude zajimat striptyz. Jen par jedincu mozna. Navic ted o prazkach, kdyz by byli nejvetsi navaly. Meli byste to zrusit.
Návrat nahoru Goto down
TOM
Boss
Boss
TOM


Poeet p?íspivku : 43
město : Brno Brno ....plno
Registration date : 10. 04. 06

Roxy od 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Roxy od 18   Roxy od 18 EmptySat 1 Jul ŕ 9:53

Spíš bych řekl, že mladší 18 let najednou nebudou mít kam chodit, mít pověst děcké diskotéky(piškotéky, kinder diskoška, mláďata) není zrovna nic příjemného a nejde o počet lidí, který bude Club navštěvovat ale o vydělané penízky, nicméně Roxy zůstane i od 15 let, ale jen na středy, kde se asi ukáže zase nějaká pěnovka nebo podobná akce.
Jsem rád, že ses ozvala a vyjádřila si svůj názor :-)

lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.tvorweb.wz.cz
Slayer_CS***
Návštěvník
Návštěvník



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 26. 04. 06

Roxy od 18 Empty
PříspěvekPředmět: zajímavé   Roxy od 18 EmptyMon 10 Jul ŕ 18:03

jestli se do toho můžu vložit, měl bych takovou věc.

U nás na diskotéce, která je mimochodem asi 2krát menší než Roxy, je vstup neomezenej. Takže si tam může jít kdokoliv a přesto morálka není nijak špatná a klub patří k nejvyhlášenějším na jižní moravě (Kam se hrabe Brno). myslím si že vstup od 18 je blbost, vstup pod 15 bych asi dlouho zvažoval, ale když je tam rodiče pustí, tak proč ne? Chce to jen trošku tolerace.

Myslím si že Roxy nemá tak dobrou návštěvnost, aby si mohli dovolit takový luxus, jako je například regulace vpouštěných lidí. Až budete mít v průměru alespoň 600 lidí na každé akcičce tak by se dalo o něčem takovém přemýšlet.

Dlouho jsem u vás nebyl, ale myslím si že to pořád není žádná sláva.
Doufám že můj přízpěvek nijak nepobuřuje a nebude adminům vadit...

http://aneridisco.cz jocolor
Návrat nahoru Goto down
TOM
Boss
Boss
TOM


Poeet p?íspivku : 43
město : Brno Brno ....plno
Registration date : 10. 04. 06

Roxy od 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Roxy od 18   Roxy od 18 EmptyMon 10 Jul ŕ 18:18

Vždycky když si psal jakýkoli příspěvek, zaskočilo ve mně, jak tady mluvíš o nějaké zapadlé diskožce v malebné vesnici ( no dobře je to město). Srovnávat ale s Brnem je drzost největšího stupně, kdyby tohle někdo četl z clubu Capitol ( bývalý Tabarín), kde se nyní bez problémů promenáduje třebas i 500 návštěvníků, asi by nenašel na tvůj názor ani slova. Když jsem se informoval o Aneri, tak se mně každej vysmál, že je to docela mohutnej blaf, sám jsem tam ještě nebyl, tak ale nemohu soudit, ale někdy se tam už musím podívat. Jen jestli se můžu zeptat, z čeho že ta diskotéka vznikla, co tam bylo dřív? děkuji za odpověď.

K těm 18ti letým. U Vás si nemůžete dovolit udělat vstup od 18, protože by byla mizivá návštěvnost. V Třebíči tak nyní fungují všechny kluby, středy zůstali od 15 let, také by mohli být problémy s policií, které dělají čím dál větší razie po klubech a dalším důvodem jsou erotické akce a jim podobné, kdy vstup prostě od 18 let být musí.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tvorweb.wz.cz
TOM
Boss
Boss
TOM


Poeet p?íspivku : 43
město : Brno Brno ....plno
Registration date : 10. 04. 06

Roxy od 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Roxy od 18   Roxy od 18 EmptyMon 10 Jul ŕ 18:22

tvůj názor adminův nevadí ani nepobuřuje, ale přece jen jedna věcička by mě zajímala, podle čeho soudíš, že je ta vaše diskotéka jedna z nejvyhlášenějších v jižní Moravě? Pokud je nějaká anketa nebo veřejný průzkum, sem s ním, tyhle data by mě moooc zajímala, děkuji.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tvorweb.wz.cz





Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 10. 07. 06

Roxy od 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Roxy od 18   Roxy od 18 EmptyMon 10 Jul ŕ 23:44

Jsem občasnou návštěvnicí roxy....
Myslim si, že vstup od 18 let je krok kupředu. Vzhledem k Vaší dlouholeté pověsti kinderparty, lidi nad 18 na Roxy nechtěli chodit. Kolikrát jsem byla na Roxy a když člověk vidí 12letý holky, v jedný ruce cigáro a v druhý pivo, tak mi z toho bylo špatně.
Doba jde kupředu, ale tohle je fakt hnusný.

Kolikrát jsem si říkala škoda tak pěkný diskotéky. Když se o tomhle dozví veřejnost, tak máte podle mě šanci dostat se na úroveň např. Znojemky.

Jen tak dál....teď už jen přilákat zpátky lidi.

Jestli najdete nějaký pravopisný chyby, tak se za ně omlouvám.
Návrat nahoru Goto down
jackxl

jackxl


Poeet p?íspivku : 1
město : Velké Meziříčí
Registration date : 24. 04. 07

Roxy od 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Roxy od 18   Roxy od 18 EmptyTue 24 Apr ŕ 19:21

Alespon tam nebudou malý smradi.Sem asi zvíře,na Roxy sem ještě nebyl. lol! Od kdy to bude platit?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Roxy od 18 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Roxy od 18   Roxy od 18 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Roxy od 18
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Pokec o Roxy
» Narozeniny Roxy clubu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Roxy forum :: Roxy forum-
Přejdi na: