Roxy forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Roxy forum

Otázky a odpovědi jedině v našem forum
 
PříjemPříjem  PortálPortál  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Největší idiot z Roxy

Goto down 
+8
DJ XiDER
Radišan
Trndal
Luigi
TOM
Kubík
AceUrbis
Bonzáček
12 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2

Sdílíte můj názor??
ano
Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Vote_lcap61%Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Vote_rcap
 61% [ 11 ]
ne
Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Vote_lcap33%Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Vote_rcap
 33% [ 6 ]
neznám
Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Vote_lcap6%Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Vote_rcap
 6% [ 1 ]
Celkem hlasů : 18
 
Poll closed

AutorZpráva
Trndal
Návštěvník
Návštěvník



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 19. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyFri 21 Apr ŕ 0:31

Ajo ajo ajo. to jsem nevedel. Dik ze mi to rikas. lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
TOM
Boss
Boss
TOM


Poeet p?íspivku : 43
město : Brno Brno ....plno
Registration date : 10. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyFri 21 Apr ŕ 0:32

Trndal napsal:
Ne to neni mozny. Ale proste zivot je boj a timhle je debata ukonce. Proste lidy ktery me neznaj osobne tak nevijou co jsem zac. A tak to proste bude.



A tak to prostě bude, kdybych věděl, že nemáš sestru, myslel bych si , že musíš být totální rozmazlenej jedináček, kterej se v životě nesetkal s kritikou. Všechno je jednou poprví. Doporučuju nehledat chybu v ostatních, ale prvně v sobě.

Slib mi prosím, že se vynasnažíš.

lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.tvorweb.wz.cz
Trndal
Návštěvník
Návštěvník



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 19. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyFri 21 Apr ŕ 0:34

Tak to jo ja jsem strasne rozmazlenej machyrek kterej umi jen machrovat a nic s toho. Pokazdy dostane pres hubu. To jsem ja trndal Exclamation Exclamation Exclamation
Návrat nahoru Goto down
TOM
Boss
Boss
TOM


Poeet p?íspivku : 43
město : Brno Brno ....plno
Registration date : 10. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyFri 21 Apr ŕ 0:37

Trndal napsal:
Tak to jo ja jsem strasne rozmazlenej machyrek kterej umi jen machrovat a nic s toho. Pokazdy dostane pres hubu. To jsem ja trndal Exclamation Exclamation Exclamation


Chápu to jako omluvu a přijímám, jsem rád, že si to konečně pochopil, děkuji.

lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
http://www.tvorweb.wz.cz
Trndal
Návštěvník
Návštěvník



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 19. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyFri 21 Apr ŕ 0:39

Jo jasny. Diky ze jsi tu omluvu vzal. Omlouvam se za vsechny co tady za me bojovily.Promin Tome.
Návrat nahoru Goto down
AceUrbis
Návštěvník
Návštěvník
AceUrbis


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 13. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyFri 21 Apr ŕ 0:45

Kua, to je jak z cerveny knihovny... Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Radišan
V.I.P.
V.I.P.
Radišan


Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 13. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyFri 21 Apr ŕ 0:45

Trndal napsal:
Ja si nic nevybij na adminovi je nnechapu proc smazal pravdu to je vsechno. A bonzacek mi je primo u prdele. Beztak je to ten co dostal v patek na orxy ode mne po hube.

Ale on ti to už vysvětloval proč to smazal (urážky, atd.), tak co na tom nechápeš??? Když už máš zapotřebí něco řešit, tak si to vyřeš s tím, kdo to o tobě píše a neléč si mindráky na jiných...
Návrat nahoru Goto down
Trndal
Návštěvník
Návštěvník



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 19. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyFri 21 Apr ŕ 0:48

Jasny ja jsem tu je nnaleceni. nic jineho. Ja vim proc ho vihodil ale pred tim rikal svoboda nazoru nekdo rekne svuj nazor a on to smaze vis. tak to je trku divne ale to je jedno uz to neresim. A budu rad kdyz to nebudes resit aji ty uz.
Návrat nahoru Goto down
AceUrbis
Návštěvník
Návštěvník
AceUrbis


Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 13. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyFri 21 Apr ŕ 0:51

Trndal napsal:
Ne to neni mozny. Ale proste zivot je boj a timhle je debata ukonce. Proste lidy ktery me neznaj osobne tak nevijou co jsem zac. A tak to proste bude.

mno ale lidi nesoudi jenom podle toho, jestli te znaji, ale uz na prvni pohled jak zapusobis. Jestlize nekam prijdes a zacnes tam hazet machry pred kamosema, tak si nemysli, ze o tobe budou mit dobre mineni... to te potom nebudou chtit znat osobne... Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
Radišan
V.I.P.
V.I.P.
Radišan


Poeet p?íspivku : 6
Registration date : 13. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyFri 21 Apr ŕ 0:56

Trndal napsal:
Jasny ja jsem tu je nnaleceni. nic jineho. Ja vim proc ho vihodil ale pred tim rikal svoboda nazoru nekdo rekne svuj nazor a on to smaze vis. tak to je trku divne ale to je jedno uz to neresim. A budu rad kdyz to nebudes resit aji ty uz.

Tak za 1. svobodu názoru nikdo nikomu nebere, ovšem když si někdo nevidí do huby, tak na to občas dojede, tady nešlo o to, že má jiný nazor, ale o to jak ho vyjadřuje a dokud se nenaučí vyjadřovat slušně, tak asi tak bude dopadat pořád a za 2. fórum je od toho, aby se tu mohli vyjádřit všichni (s výjimkou výše uvedeného), tzn. i já rendeer
Návrat nahoru Goto down
Bonzáček
Návštěvník
Návštěvník



Poeet p?íspivku : 5
město : Trebic
Registration date : 16. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyFri 21 Apr ŕ 10:51

Koukám koukám, že Trndal hrubě nesnese žádnou kritiku...../točí na všechny kolem sebe jako malý zákeřný děťátko, domnívám se, že svůj názor jsem zde vyjádřil a nikdo mi ho nemůže brát, můžete vyjádřit nesouhlas, ale ani ten tu není. Na každém šplochu pravdy trochu pig
Návrat nahoru Goto down
DJ XiDER
V.I.P.
V.I.P.
DJ XiDER


Poeet p?íspivku : 36
město : Třebíč
Registration date : 10. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyFri 21 Apr ŕ 13:26

No ty voe...Shocked Sem tady z toho zmatenej, jak lesní včela...scratch ... Pročíst zbývající 2 stránky, které přibyly za poslední den a vyznat se v tom... No dalo mi to zabrat...
Vyjadřovat se k tomu raději nebudu, ještě by to spustilo další lavinový efekt nebo řetězovou reakci bo jaxe tomu říká...
Trndala vlastně ani neznám, takže taky důvod, proč se nevyjádřit. Zbytečný přilejvání oleje do ohně...
No, přecec jenom se vyjádřím k Bonzáčkovi: no newim newim, kam to ten chlapec dotáhne... Buď dostane od admina BANán nebo se tady s ním budeme ještě hodně dlouho "bavit", dokud ho to neomrzí...
Návrat nahoru Goto down
http://djxider.wz.cz
Bonzáček
Návštěvník
Návštěvník



Poeet p?íspivku : 5
město : Trebic
Registration date : 16. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyFri 21 Apr ŕ 13:35

Myslíš mě nebo idiota z Roxy???
Návrat nahoru Goto down
DJ XiDER
V.I.P.
V.I.P.
DJ XiDER


Poeet p?íspivku : 36
město : Třebíč
Registration date : 10. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyFri 21 Apr ŕ 13:43

Bonzáček napsal:
Myslíš mě nebo idiota z Roxy???

myslím tebe
Návrat nahoru Goto down
http://djxider.wz.cz
Trndal
Návštěvník
Návštěvník



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 19. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyFri 21 Apr ŕ 13:58

Ja vim ze nejsem zadnej svatousek. Vim taky ze delam chyby a hodne jich delam. Ale clovek bez chyb neni. A chyby se delaji od toho aby se napravovaly. Ted co jste mi napsaly si beru k srdci a skusim to zmenit.

Bonzacku ty na tohle jednou dojedes. Ja te nebudu resit protoze to nema cenu se s tebou zahazovat ale pokracuj tak dal a dostanes od nekoho.
Návrat nahoru Goto down
XnkaX
Návštěvník
Návštěvník
XnkaX


Poeet p?íspivku : 7
Registration date : 14. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptySat 22 Apr ŕ 12:22

No já ho sice neznám, ale podle mě je blbost řešit takový věci. Každej dělá chyby. Já ho fakt neznám, takže fakt nemůžu soudit. S takovouhle se každej může bát, co se o sobě doví...
Návrat nahoru Goto down
Slayer_CS***
Návštěvník
Návštěvník



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 26. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyWed 26 Apr ŕ 9:03

Tím, že ste mi blokli IP jste dokázali, že si neumíte přiznat chybu, protože když se Tome rozhazuješ se svobodou projevu a pak ji použiji, není to fér. Jinak myslím si že jsem proti tobě nevznesl žádný oběktivní urážky, pokud ano, jednal jsem v afektu, protože spousta lidí Trndala ani nezná a stejně je schopna ho urážet a ponižovat jen proto, že to děláš ty.

Byl bych rád, kdybys mi odblokoval ůčet a IP adresu, protože jsem nic vážnýho neudělal
Návrat nahoru Goto down
TOM
Boss
Boss
TOM


Poeet p?íspivku : 43
město : Brno Brno ....plno
Registration date : 10. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyWed 26 Apr ŕ 11:41

Slayer_CS*** napsal:
Tím, že ste mi blokli IP jste dokázali, že si neumíte přiznat chybu, protože když se Tome rozhazuješ se svobodou projevu a pak ji použiji, není to fér. Jinak myslím si že jsem proti tobě nevznesl žádný oběktivní urážky, pokud ano, jednal jsem v afektu, protože spousta lidí Trndala ani nezná a stejně je schopna ho urážet a ponižovat jen proto, že to děláš ty.

Byl bych rád, kdybys mi odblokoval ůčet a IP adresu, protože jsem nic vážnýho neudělal

Kdyby si měl bloklou IP a účet, tak sem nemůžeš napsat, protože jsem IP odblokoval, kdyby si byl trochu pozorný chlapče, zjistil by si, že jsem dal ban kvůli urážkám Roxy clubu a zaměstanců, navíc se domnívám, že si zase vyvolal vlnu nevole a tvůj bratrance, kterého tak bráníš, bude dost možná opět hlavním tématem číslo jedna, takže ti může poděkovat. Varuju tě, iž raději neodepisuj v tomto duchu na toto téma, tvé emocionálně psychopatické výlevy na adresu Roxy fora už doopravdy nikoho nezajímají. Zkus třeba se přihlásit do mp3 warez fora nebo tak něco :-)
Návrat nahoru Goto down
http://www.tvorweb.wz.cz
TOM
Boss
Boss
TOM


Poeet p?íspivku : 43
město : Brno Brno ....plno
Registration date : 10. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyWed 26 Apr ŕ 11:43

Navíc Trndal se tady i veřejně omluvil téměř a každej to bere jako uzavřenou kapitolu, musím tedy forum jen čistě kvůli tobě zamknout nebo co?
Návrat nahoru Goto down
http://www.tvorweb.wz.cz
Trndal
Návštěvník
Návštěvník



Poeet p?íspivku : 14
Registration date : 19. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyWed 26 Apr ŕ 12:37

Maro ser na to uz nema to vubec cenu resit s tejne nic nevyresis. Budete se tu jen dohadovat a to je vsechno. Nech to plavat je to za chvilku omrzi.
Návrat nahoru Goto down
Slayer_CS***
Návštěvník
Návštěvník



Poeet p?íspivku : 5
Registration date : 26. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyWed 26 Apr ŕ 17:39

Dobře. toto je můj poslední přízpěvek v této sekci fóra (pokud si ZASE někdo nerejpne) dík, že jsi mi to tome odblokoval, protože jsem psal ze školy a nezjistil jsem to. To víš, mám důležitější věci na práci, než chodit sem.

Jinak Trndale, vidím, že jsi to vzal rozumě a budu se tak taky chovat. Moudřejší vždy ustoupil, proto se toho budu taky řešit. Sice si myslím, že já jsem měl minimálně z 50% pravdu, ale to nikoho nezajímá, takže se tady mějte pěkně. možná, když budou všechny ostatní diskoteky na světě zavřený a budu o5 náhodou projíždět Třebem, tak se stavím.

adios cyclops
Návrat nahoru Goto down
netlem
Návštěvník
Návštěvník
netlem


Poeet p?íspivku : 13
město : Třebíč
Registration date : 11. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptySat 29 Apr ŕ 16:20

stejně je to jetý na roxy foru se řeší trndal lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Slater




Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 13. 04. 06

Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 EmptyMon 1 May ŕ 18:49

tak týhle diskuzi se dá jenom smát Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Největší idiot z Roxy   Největší idiot z Roxy - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Největší idiot z Roxy
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Roxy od 18
» Pokec o Roxy
» Narozeniny Roxy clubu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Roxy forum :: Roxy forum-
Přejdi na: